Proč HypoHypo

Fakt, že nabízíme to, co každý druhý poradce, Vás asi nezaujme (hypotéky napříč bankami, nízké úrokové sazby atd.). Proč byste tedy měli využít našich služeb? Odpovědí jsou nadstandardní vztahy s bankami. Naši nejlepší poradci nejednají s pracovníky na přepážkách, nýbrž s majiteli poboček daných bank – tam se teprve dějí hypoteční zázraky! Chcete opravdu nejnižší úrokovou sazbu? Nižší splátky nebo dokonce peněžní bonus v případě realizace přes HypoHypo? Jste na správné adrese, volejte na 608 337 723 nebo proveďte registraci a náš specialista se vám ozve.

3 hlavní důvody proč pracovat s HypoHypo

Zakázky pod kontrolou

Nestane se, že Vám nějaká hypotéka uteče, ať už jste finanční poradce, majitel RK nebo realitní makléř. I v případě, že finanční poradce zobchoduje klienta i po delší době po zapsání do systému – druhá strana vždy dostane svou provizi.

Možnost setrvat u stávajícího finančního domu.

Pracujete pro OVB, Fincentrum nebo jinou finanční instituci? Nevadí, systém HypoHypo je dělaný právě pro Vás! Náš systém eviduje zakázky a vzájemně je hlídá mezi RK, hypotečním a realitním makléřem.

Pouze za sucess fee

Naše odměna se počítá pouze ze zrealizavaných hypoték a systém Vás tedy nestojí žádné pravidelné měsíční poplatky – pouze mikroprocenta ze zrealizovaných obchodních případů.


Jak funguje systém

Práce s klienty z prohlídek

Mnoho klientů si přijde nemovitost pouze prohlédnout. Ve výsledku může danou nemovitost koupit pouze jeden. Nicméně lidé, kteří na prohlídku přišli, mohou koupit někde jinde něco jiného. I tak můžeme takovému klientovi zpracovat hypotéku a RK, která nám kontakt předala vyplatit provizi. Nemusí být neobvyklé, že z jednoho prodeje nemovitosti můžou být 3 nebo 4 tipařské provize za hypotéku. V každém případě díky evidenci předaných kontaktů se to v našem portále na rozdíl od jiných poradců dozvíte.